Laden activiteiten

« Alle activiteiten

Theater: Michella Kox met de middagvoorstelling “Kakkerlak met nagellak”

16 maart--14:00 - 15:00

€30
Theater: Michella Kox -Kakkerlak met Nagellak | SCC De Pas Heesch

Om 14:00 uur presenteert Michella Kox een sprankelende en energieke kindervoorstelling waarin ze haar jonge publiek meeneemt op de reis van haar leven. Met een verrassende nieuwe aanpak vol interactie, verhalen en muziek maakt ze deze show tot een onvergetelijke ervaring voor kinderen tot en met 12 jaar.

Samen met haar publiek zingt ze het vrolijke lied ‘Kakkerlak met Nagellak’, evenals andere leuke nummers. Op haar eigen unieke manier laat Michella zien dat iedereen mooi is zoals hij of zij is – een boodschap die juist nu extra belangrijk is.

Maar boven alles zorgt ze voor een feestelijke sfeer en tovert ze een glimlach op het gezicht van ieder kind! Na afloop is er bovendien de gelegenheid om samen met Michella op de foto te gaan in de foyer.

Over Michella Kox
Michella Kox is een veelzijdige mediapersoonlijkheid, bekend als presentatrice, zangeres en realityster. Met haar uitgesproken karakter bouwde ze een succesvolle televisiecarrière op. Haar debuut maakte ze in 2008 met haar winst in Dames in de Dop. Daarna was ze te zien in diverse programma’s, waaronder Echte Meisjes in de Jungle, Echte Meisjes op de Prairie, Lust, Liefde of Laten Lopen en Shopping Queens VIPS. Recentelijk trok ze de aandacht in het nieuwste seizoen van Echte Meisjes in de Jungle, waar haar dynamiek met Louisa Janssen geliefd was bij het publiek. Daarnaast bracht ze het nummer Kakkerlak met Nagellak uit en geniet ze grote populariteit op sociale media.

Naar kaartverkoop

Gegevens

Datum:
16 maart
Tijd:
14:00 - 15:00
Kosten:
€30
Evenement Categorieën:
,